LISTA PREZESÓW LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC

Okres sprawowania funkcjiNazwisko ImięDługość sprawowania funkcjiUWAGI
16.06.1980 - 16.12.1984Twardawa Rajnhold1644 dni†  09.10.2013
16.12.1984-13.12.1987Plucik Piotr1092 dni
13.12.1987-15.08.1988Bernacki Stefan426 dni15.08.1988
rezygnacja z funkcji
15.08.1988-04.02.1990Twardawa Rajnhold
V-ce Prezes/od 15.08.1988 przejął obowiązki prezesa po rezygnacji z funkcji przez Prezesa urzędującego
04.02.1990-20.07.1990Twardawa Rajnhold704†  09.10.2013
20.07.1990-14.07.1992Smyczek Jerzy725† 25.10.2009
14.07.1992-20.03.2000Dajka Edward2806
20.03.2000-06.07.2001Skupień Gerard472
06.07.2001-06.07.2003Miczajka Marian730† 12.02.2023
06.07.2003-05.07.2009Bernacki Janusz2191
05.07.2009-26.06.2011Zając Bogdan701
26.06.2011-12.02.2017Ochojski Grzegorz2058
12.02.2017-terazGamoń Marianaktualny prezes