30May

Czwartek 30.05

Mecz A Klasy z LKS Borowik Szczejkowice 17:00

W czwartek A klasa rozegrała spotkanie u siebie z Borowikiem.

Już w pierwszych sekundach tracimy bramkę ze względu na opóźnioną reakcję obrony..

W 5 minucie zawodnik z Szczejkowic korzystając z wolnej przestrzeni pozwala sobie na strzał z głowy prosto w siatkę naszego bramkarza.

Niestety w tym spotkaniu byliśmy nieco ospali i nasza szybkość reakcji była zwolniona, właśnie dzięki tego przyjezdni mogli śmiało zmieniać wynik tego meczu.

Podczas pierwszej połowy tracimy jeszcze jednego gola, z dystansu w 41 minucie.

Mimo wyniku nasza drużyna nie była w tym spotkaniu zła, graliśmy ciekawie oraz mieliśmy parę sytuacji w których mogliśmy nieco zmniejszyć przewagę, jednak goście zdecydowanie pokazali że są szybsi oraz bezproblemowo wykorzystują nawet najmniejszy błąd naszej drużyny.

W tym spotkaniu tracimy jeszcze jednego gola po mocnym strzale w 80 minucie.

Niestety nie udaje się zdobyć 3 punktów jednak już w niedzielę czeka nas kolejny pojedynek.

Wynik: 0:4

Skład:  Filusz, Danel, Baron, Szlosarek M., Szlosarek D., Smołka, Porembski, Orzechowski, Kwoska, Kukuła, Hulbój

Rezerwa: Borowski, Gliwicki, Kowalski, Miczajka, Sopniewski, Tudzież P.

Mecz Orlików 2013 z SKF Rowień 13:00

W ten weekend mecz rozegrały orliki z rocznika 2012/2013 mecz rozgrywany był z drużyną z Rownia. Początkowo mecz był wyrównany w każdym aspekcie natomiast nasza drużyna miała problemy z pokryciem kluczowego zawodnika drużyny gospodarzy i pomimo starań obrońców strzelił nam 7 bramek i w ostatecznym rozrachunku przegraliśmy. Dziękujemy kibicom za przyjazd i wsparcie oraz zapraszamy na ostatnie 2 mecze rozgrywane w Ochojcu 8 i 10 czerwca.

Trener: Krzysztof Porembski

Niedziela 02.06

Mecz Orlików 2014 z KS Szczerbice 10:00

W pierwszej połowie nasze orliki zdominowały przeciwnika, piękne bramki dały dzieciakom dużo nadziei na zwycięstwo. Goście sytuację mieli natomiast brakowało im celności. W kolejnych 30 minutach nogi naszych rywali skalibrowały się i zaczęli oni oddawać tylko celne strzały, co w rezultacie sprawiło iż to spotkanie zakończyło się naszą porażką.

Trener: Przemysław Kubica

Mecz A Klasy z LKS Polonia Łaziska 17:00

W niedzielę wybraliśmy się na nasz najdalszy wyjazd do Łazisk.

Naprawdę dobrze zapowiadające się dla nas spotkanie ze względu na duży atak na bramkę naszego przeciwnika.

Rozpoczyna się niestety w 22 minucie utratą bramki, Mateusz Danel dopuszcza się faulu za który sędzia pokazuje żółty kartonik oraz przyznaje gospodarzą rzut wolny, a wówczas zawodnik znajdujący się w polu karnym zdobywa gola.

Mimo to nadal mocno naciskami na naszych rywali, jednak w 44' stwarzają oni kontrę która doprowadza do kolejnej bramki z głowy. -2:0

W drugiej połowie wiemy że możemy dlatego też walczymy jeszcze bardziej, aby jednak ten wynik zmienić.

Dlatego też w 49 minucie Łukasz Baron wykonuje idealny strzał z dystansu.

W 51 minucie Mateusz Gliwicki doprowadza do remisu dzięki strzale, który odbija się od poprzeczki i wpada do siatki bramkarza Łazisk.

Druga połowa była zdecydowanie mocnym naciskiem na bramkę gospodarzy, ale mimo naszej dominacji, oni również mieli swoje sytuację!

Piękną sytuację mamy w 65 minucie kiedy to Tomasz zabiera piłkę od obrońcy gospodarzy podaje ją Mateuszowi Gliwickiemu - ten już pod bramką podaję piłkę Hulbójowi i mamy gola dającego nam przewagę - 2:3.

Aż do gwizdka nie wpada już żadna bramka, jednak gra nie zwalniała tempa!

Sędzia kończy to spotkanie w 93', a my zabieramy do Ochojca 3 punkty.