Mecz C Klasy z LKS Żar Szeroka 17:00 brak relacji

Wynik: 3:3 Bramki: Kowalski, Tudzież K., Tlałka

Skład: Piekorz, Groborz, Helwig, Kolarczyk, Kowalski, Majorczyk, Sebastian, Szulik, Tlałka, Tudzież K., Tudzież P.

Rezerwa: Baron K., Leszczewski, Piecha, Smyczek, Szafraniec, Szatanik

Trener: Mariusz Szlosarek

Niedziela 26.05

Mecz A Klasy z KS Rymer Rybnik 11:00

Spotkanie które w ten weekend rozegrała nasza "A" Klasa przypomniało nam drużynę z poprzedniego sezonu.

Mimo że dwa pierwsze gole zdobyli goście, pierwszy w 18' oraz później zdobyty po wrzutce z rzutu rożnego gol w 25', nie odebrało to naszej drużynie dominacji.

Już dwie minuty później Tomasz Hulbój wykonuje celne trafienie w bramkę drużyny z Niedobczyc.

Rymer dostaję szansę na podwyższenie przewagi,  gdy sędzia przyznaje im rzut karny, który niestety dla drużyny przyjezdnej nasz bramkarz broni bez większego kłopotu.

Po wznowieniu gry Jakub Smołka doprowadza do wyrównania swoją bramką na 2:2 w 31'.

W 33'  Tomasz Hulbój wykonuje strzał który przechodzi między nogami bramkarza Rymera i dzięki temu wychodzimy na prowadzenie.

Wynik podwyższamy po raz kolejny w 36' po strzale Jakuba Smołki.

Absolutna dominacja w ciągu tylko 8 minut!

Przyszła więc pora na drugą połowę, Płomień nadal statystycznie częściej posiadał piłkę i kreował groźne sytuacje w polu karnym rywala.

W 50' piłkę w siatkę posyła Mariusz Szlosarek zmieniając wynik na 5:2.

Mocnym kopnięciem, które sprawia że piłka zaplątuje się w siatce popisuje się Łukasz Baron w 51' - 6:2.

Podkręcona piłka przez Tomasza Hulbója powoduje, że Jakub Smołka zdobywa hattricka w tym spotkaniu, jeszcze bardziej zwiększając naszą przewagę na wynik 7:2.

Przedzierając się przez dwoje obrońców Rymera, Łukasz Baron zdobywa już ostatniego gola tego spotkania - 8:2.

To spotkanie pokazało idealny obraz dobrze zgranej drużyny, fantastyczne asysty, komunikacja, determinacja pozwoliło nam oglądać znów stary dobry Płomień.

Wynik: 8:2 Bramki: Hulbój x2, Smołka x3, Szlosarek, Baron x2

Skład: Filusz, Danel, Kukuła, Orzechowski, Porembski, Kwoska, Szlosarek D., Szlosarek M., Baron, Smołka, Hulbój

Rezerwa: Borowski, Gliwicki, Kowalski, Miczajka, Sopniewski

Zmiany: Piotr Kwoska  46'   Marcin Miczajka