29 Jul
29Jul

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla naszej drużyny!

Mocny atak i już w pierwszych sekundach zdobywamy bramkę na 0:1.

Zawodnicy z Jejkowic również walczą i mają sytuację które mogą zmienić wynik tego spotkania, jednak w grze naszych chłopaków widać zdecydowaną różnicę w porównaniu do pierwszego sparingu!

Wynik w pierwszej połowie zmienia się jeszcze raz kiedy to dostajemy szanse wykonania rzutu karnego - bezbłędnie wykonuje go Tomasz Hulbój. - 0:2

Druga połowa mogła podobać się tym którzy lubią bramki. Jednak festiwal bramkowy w tej połowie zaczęli gospodarze bramką z rzutu wolnego. - 1:2

Następnie przeciwnicy zdobywają bramkę wyrównująca na 2:2.

Nasi natomiast walczą i Piotr Kwoska pomimo kontuzji zdobywa dla nas gola który wyprowadza nas na prowadzenie. - 2:3

Obie drużyny nadal chcą zdobywać więcej goli, jednak ostatniego gola tego spotkania zdobywają gospodarze, wynik zmienia się na 3:3 a sędzia gwiżdże ostatni raz.

Nasz drugi sparing o wiele lepszy niż ten rozegrany przez nas w Nędzy. Walka od początku do końca i w końcu było nas widać na boisku!

Wynik: 3:3; bramki: Kwoska x2, Hulbój.