21 Aug
21Aug

W sobotę (19.08.23) C klasa rozegrała sparing z nowo utworzoną drużyną rezerw z Niewiadomia, na ich obiekcie.

W pierwszej połowie widać było znaczną dominację naszej drużyny!

Jeden z naszych napastników zdobywa aż dwie bramki, dając nam prowadzenie w tym spotkaniu.

Druga połowa natomiast przynosi z sobą odrobinę chaosu i niestety drużyna gości wykorzystuje to zdobywając bramkę na 1:2!

Szybko jednak wracamy do siebie i udaje nam się zdobyć naszą trzecią bramkę w tym spotkaniu.

Ta sytuacja powtarza się jeszcze dwukrotnie, gospodarze zdobywają gole, a my szybko to nadrabiamy i  wynik zmienia się na 3:4!

W ostatnich minutach tego spotkania dostajemy szanse na wykonanie rzutu karnego, jeden z naszych zawodników robi to bezbłędnie i zmienia już ostatecznie wynik na 3:5