03 Aug
03Aug

Początek pierwszej połowy należał zdecydowanie do naszego przeciwnika, pokazali swoją siłę zdobywając pierwszego gola tego spotkania w 16'.

Jednak nasi zawodnicy nie mieli zamiaru tak łatwo dać za wygraną i walczyli o to aby zmienić wynik tego spotkania.

Tak też stało się kiedy w 39' z dystansu udaje nam się zdobyć bramkę na 1:1.

W drugiej połowie przez dłuższy czas utrzymywał się remis, jednak Płomień pokazał determinację i chęć wygrania pierwszego w historii tej drużyny sparingu.

Udaje się nam zdobyć aż 4 bramki! Które zmieniają wynik na bardzo satysfakcjonujące 5:1.

Goście nie poddają się i udaje im się w ostatnich minutach zdobyć jeszcze jedna bramkę.

Spotkanie kończy się wynikiem 5:2.

Patrząc na fakt że był to pierwszy sparing, zawodnicy mogą zdecydowanie być zadowoleni z poziomu jaki pokazali!

Wiadomo były błędy, jednak są to rzeczy nad którymi drużyna będzie pracować na kolejnych treningach!

Frekwencja była ogromna, gdyż pojawiło się aż 25 zawodników - każdy miał szansę wejść na boisko i pokazać się z jak najlepszej strony.