09 Sep
09Sep

W środę rozegraliśmy drugą rundę pucharu polski na szczeblu podokręgu Rybnik.

Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra, chcieliśmy zmienić wynik na naszą korzyść, były sytuację.

Jednak to goście zdobyli pierwszego gola i wychodzą na prowadzenie. - 0:1

Tak więc pierwsze 45' kończymy wynikiem 0:1, jednak nadal pełni determinacji zmiany wyniku.

W drugiej połowie było już nieco inaczej, do gry wkręciło się dużo chaosu i gra w większości czasu polegała na obronie niżeli ataku.

Połomia zdobywa swoją drugą bramkę, a bardziej to my pomagamy im ją zdobyć jako że jest to bramka samobójcza. - 0:2

Goście cały czas atakują z chęcią zmieniliby wynik jeszcze bardziej i udaje im się tego dokonać w ostatnich minutach spotkania.

Zawodnik Połomi bezproblemowo przechodzi wszystkich zawodników naszej obrony i posyła piłkę prosto w siatkę. - 0:3

Niestety środa kończy się dla nas bez awansu do 3 rundy, jednak nasz ostatni pucharowy mecz był naprawdę ciekawym pojedynkiem.

Skład: Filusz K., Szlosarek M., Szlosarek J., Oleś J., Borowski H., Miczajka M., Baron Ł., Majorczyk A., Smołka J., Kwoska P., Hulbój T.

Zmiany: Jakub Oleś ▼ 45' ▲  Patryk Majorczyk