25 Sep
25Sep

Sobota 23.09

10:00 Młodzik z MKS Żory.

Niestety w pierwszej połowie nie było nas widać, to Żory rozdawały karty zdobywając bramkę za bramką.

7' 0:1 Żory

13' 0:2 Żory

20' 0:3 Żory

21' 0:4 Żory

27' 0:5 Żory

29' 0:6 Żory

31' 0:7 Żory

Druga połowa zaczęła się bardzo obiecująco, już w pierwszej minucie mamy szansę na zmianę wyniku na naszą korzyść.

Bramkarz gości jest jednak czujny i broni trafienie naszego napastnika.

W 44' bramkarz wraz z  obrońca Żor wykonują między sobą serię podań, a nasz napastnik wykorzystuje to i przejmuje piłkę wprost z nóg bramkarza zmieniając wynik na 1:7.

Mamy ogromne chęci na strzelanie bramek - niekoniecznie jednak do właściwej bramki, dlatego też w 48' strzelamy bramkę samobójczą na 1:8.

Od tego momentu znowu nie widać nas na boisku i do końca spotkania to zawodnicy z Żor zdobywają bramki.

54' 1:9 Żory

56' 1:10 Żory

63' 1:11 Żory

64' 1:12 Żory

67' 1:13 Żory

Trener: Kacper Matuszewski

Niedziela 24.09

10:00 Orlik z MKS Żory.

Mecz bardzo wyrównany, walka od początku do końca!

Ostatecznie to nam udało się zdobyć gola który dał nam wygraną.

Dzieciaki pokazały ducha determinacji i naprawdę świetne cieszynki po zdobyciu goli!

Trener: Przemysław Kubica

13:00 Żak z KS Sygnały Gotartowice.

Nasi najmłodsi nie poddają się, grają czerpiąc z meczy przyjemność jak i naukę! Tak było też tym razem.

16:00 C Klasa z KS Baranowice-Żory II

Spotkanie bardzo szybko zaczęło owocować w gole, bo już w 9' minucie tracimy pierwszą bramkę z stałego fragmentu gry.

A już 4 minuty później wyrównującą bramkę dla naszego zespołu zdobywa z rzutu karnego Patryk Majorczyk.

Niestety chwile po naszym wyrównaniu, goście znów zdobywają gola po błędzie naszego bramkarza.

Pod koniec pierwszej połowy Baranowice strzelają kolejną bramkę i z wynikiem 1:3 schodzimy do szatni.

W drugiej połowie bardziej niż zdobywaniem bramek zawodnicy zajęli się kolekcjonowaniem żółtych kartek.

Mecz stał się bardziej agresywny i częściej sędzia odgwizdywał faule.

W 55' minucie zawodnicy z Baranowic zdobywają czwartą bramkę tego spotkania i takim wynikiem kończy się ten mecz.

Wynik: 1:4 Bramka: Patryk Majorczyk

Skład: Zaik Ł, Bernacki J., Gozdawa-Grajewski, Groborz, Kowalski, Majorczyk P., Pendzich, Piecha, Szafraniec, Tudzież K., Tudzież P.

Rezerwa: Leszczewski, Baron D., Baron Ł., Hołyk, Pluta, Smyczek, Szlosarek M., Wenerski, Zaik D.