Sobota: 21.10.2023

12:00 Mecz Młodzik na wyjeździe z KS Płomień Połomia. Wynik: 19:3

15:00 A klasa mecz na wyjeździe z KS Rymer Rybnik.

Ostatnio wróciło do nas szczęście! To spotkanie jak te poprzednie zaczęło się bardzo dobrze.

Bramkę dająca nam prowadzenie zdobywamy w 9' kiedy to wykorzystujemy rzut wolny i Jakub Smołka zmienia wynik na 0:1.

Walka trwa, czasem nawet zbyt mocna - gdyż paru zawodników łapie kontuzję i w pierwszej połowie tego spotkania następuje już pierwsza zmiana.

Obie drużyny chcą zmienić wynik spotkania, jednak musimy przyznać że pierwsza połowa zdecydowanie należała do nas!

Chwilę przed końcem pierwszej połowy, Mateusz Gliwicki wykorzystuje błąd zawodnika Rymera i zdobywa bramkę na 0:2.

Druga połowa nie było już tak dobra - chociaż sporadyczne sytuację się zdarzały to zdecydowanie gra wyglądała inaczej niż w trakcie pierwszych 45'.

Od 86' gospodarze grali w jednego mniej, po tym jak ich zawodnik pokazał bardzo nie sportowe zachowanie - nasz zawodnik wykopywał piłkę która odbiła się od ukaranego zawodnika, na co ten zareagował atakiem.

Pani sędzia długo nie zwlekała i szybko pokazała bezpośrednio czerwony kartonik.

Mimo braku bramek w drugiej połowie zabieramy ze sobą 3punkty!

Wynik: 0:2 Bramki: Smołka J., Gliwicki M.

Skład: Filusz K., Borowski H., Danel M., Gliwicki M., Majorczyk A., Majorczyk P., Smołka J., Sokołowicz A., Szlosarek D., Szlosarek J., Szlosarek M.

Rezerwa: Sopniewski K., Hulbój T., Baron Ł., Kukuła F., Kwoska P., Tlałka K., Tudzież K.

Niedziela 22.10.2023

15:00 C klasa mecz domowy z MKS Polaris Żory.

Mocne spotkanie toczyło się w niedzielę na naszym boisku w Ochojcu.

Podejmowaliśmy drużynę która obecnie zajmuje ostatnie miejsce w naszej tabeli, dlatego też każdy liczył na to że będzie to spotkanie które da nam 3 punkty.

Zaczęliśmy w to wierzyć kiedy to już w 15' Łukasz Baron fenomenalnie wykonuje rzut wolny i mocnym strzałem zmienia wynik na 1:0!

W 20' Piotr Szulik, pomimo że było przy nim aż 3 zawodników gości, oddaje strzał który zmienia wynik na 2:0.

Piotr Szulik pokazuje się nam ponownie w 33' kiedy to bramkarz MKSu nie broni strzału, który nasz zawodnik wymierza prosto w niego. - 3:0

35' Daniel Pendzich po swoją bramkę biegł aż po kolanach, by finalnie oddać strzał który bramkarz Żor miał już na dłoni.. piłka pomimo to wpada do bramki. - 4:0

W 39' Patryk Tudzież zdobywa gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem, w ten oto sposób wynik zmienia się na 5:0.

Niestety druga połowa nie była już tak ciekawa, niczym mecz reprezentacji Portugali zdobyliśmy 5 bramek w pierwszej połowie, drugą natomiast zostawiliśmy bezbramkową.

Postawa zawodników Żor też bardzo się zmieniła, często znajdowali się na naszej połowie - jednak jakiekolwiek próby zmiany wyniku były bezskuteczne!

Były predyspozycje na to aby wynik zwiększyć lecz niestety w tej połowie brakowało nam odrobiny celności.

Wynik: 5:0 Bramki: Baron Ł., Szulik P. x2, Pendzich D., Tudzież P.

Skład: Czok M., Baron Ł., Bernacki D., Bernacki J., Groborz P., Kowalski R., Kwoska P., Pendzich D., Szulik P., Tudzież M., Tudzież P.

Rezerwa: Sopniewski K., Baron K., Hołyk M., Lachowicz G., Piecha Krz., Smyczek M., Tudzież K., Wenerski P., Wrona R.