18 Sep
18Sep

16 września - SOBOTA

13:00 Orliki rozegrały mecz z KS Wielopole.

Mecz od samego początku stał na wysokim poziomie, jak piłkarskim tak kibicowskim.

Obie drużyny starały się grać piłka, widoczna była walka na boisku.

Strzeliliśmy w tym spotkaniu 5 bramek, oprócz nich mieliśmy jeszcze parę sytuacji bramkowych jednak nie wszystko wchodziło.

Podyktowano naszej drużynie rzut karny w tym spotkaniu, jednak uderzenia trafiło na słupek.

Nasza defensywa w tym meczu była na dobrym poziomie, dobrze broniliśmy swej bramki, gospodarze mieli kilka dobry sytuacji na zdobycie goli, jednak jak nie Bartek nasz bramkarz tak i zawodnicy z pola wykonali dobrze swe zadanie w obronie.

Trener dziękuję bardzo zawodnikom za ciężki mecz i naszym kibicom, którzy nas bardzo mocno wspierali w tym spotkaniu.

16:00 C klasa rozegrała spotkanie z KS Świerklany

Niestety przegrywamy to spotkanie 4:1, jedyną bramkę dla nas zdobywa Patryk Majorczyk który wykorzystał błąd bramkarza.

Walczyliśmy jednak to gospodarze byli w tym spotkaniu lepsi.

Skład: Leszczewski, Sopniewski, Madeja, Hołyk, Kowalski, Cychowski, Groborz, Oleś J., Majorczyk P., Pluta, Piecha K., Wenerski, Szafraniec, Tudzież K., Smyczek, Bernacki D.

17 września - NIEDZIELA

10:00 Młodzik z KS Płomień Połomia.

Nasze najstarsze dzieciaki rozegrały spotkanie z innym Płomieniem.

Niestety jedyne co w tym spotkaniu było nasze to boisko.

Goście zmieniali wynik na swoją korzyść co parę minut, dlatego też bramek padło aż 18.

My trzymaliśmy się bardziej w obronie, nasz bramkarz wybronił parę groźnych strzałów.

Sami sytuacji mieliśmy tylko parę, najwidoczniej nasi chłopcy chcieli być dżentelmenami i nie strzelać do bramki koleżanki z Połomi.

Przebieg:

5' Połomia 0:1

6' Połomia 0:2

13' Połomia 0:3

19' Połomia 0:4

25' Połomia 0:5

29' Połomia 0:6

30' Połomia 0:7

32' Połomia 0:8

34' Połomia 0:9

40' Połomia 0:10

48' Połomia 0:11

50' Połomia 0:12

58' Połomia 0:13

59' Połomia 0:14

60' Połomia 0:15

65' Połomia 0:16

68' Połomia 0:17

70' Połomia 0:18

Trener: Kacper Matuszewski

13:00 Żak mecz z Odrą Wodzisław.

W niedzielne popołudnie nasze żaczki miały rozegrać mecz przeciwko kolegą z Odry.

Drużyna gości jednak nie zjawiła się na boisku.

Dlatego też aby wykorzystać fakt że dzieci przybyły na boisko, rozegrały one krótki mecz Ochojec vs Ochojec.

16:00 A klasa mecz z KS Polonia Niewiadom.

Mecz już od początku rozgrywany jest bardzo szybkim tempem.

W 12' tego spotkania Mateusz Gliwicki uderza w bramkę, bramkarz gości broni ten strzał, jednak Piotr Kwoska jest czujny i zmienia wynik spotkania na 1:0.

Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać! Bo już w kolejnej minucie Mateusz Gliwicki zdobywa kolejnego gola dla naszej drużyny - 2:0.

Obie drużyny walczą, trzymając naprawdę wysoki poziom co sprawia że jest to bardzo ciekawe widowisko.

Kolejna zmiana wyniku następuje w 32' minucie, piłka odbija się od pleców naszego obrońcy wprost w nogi zawodnika gości który to z łatwością ładuje piłkę do siatki naszego bramkarza - 2:1.

W ostatnich minutach pierwszej połowy sędzia przyznaje rzut wolny dla Poloni, strzał ten dobrze broni nasz bramkarz jednak zawodnik Niewiadomia jest czujny i dobijając wyrównuje to spotkanie - 2:2.

Druga połowa przynosi z sobą dużo dobrych sytuacji, do 64' wynik jednak pozostaje bez zmiany - a wtedy to właśnie Piotr Kwoska w sytuacji sam na sam zdobywa kolejnego gola - 3:2.

Ta połowa zdecydowanie należała do nas, bo już 10 minut później Mariusz Szlosarek zmienia wynik po raz kolejny w tym spotkaniu - 4:2.

My nadal chcemy więcej, ciągle atakując naszego rywala, to właśnie w ostatnich 5 minutach Jakub Smołka zdobywa aż dwie bramki.