09 Nov
09Nov

Sobota 04.11: 9:00 Mecz Młodzik z TKKF Jedność Grabownia Golejów.

Pierwsza połowa wydawała się być bardzo wyrównana, jednak niestety przez błędy w obronie tracimy wiele bramek..

6' 0:1

17' 0:2

25' 0:3

27' 0:4

30' 0:5

Druga połowa była dosyć obiecująca, mieliśmy groźne sytuację - jak sytuacja Olka sam na sam z bramkarzem, rzuty wolne czy też rzuty różne które naprawdę mogły dać nam chociażby tą honorową bramkę.

Niestety brakuje odrobiny precyzji dlatego też nie udaje nam się zdobyć w tym spotkaniu gola.

Końcówka zdecydowanie należy do gości bo zdobywają aż trzy bramki w bardzo krótkim odstępie czasu.

43' 0:6

64' 0:7

67' 0:8

70' 0:9

Trener: Kacper Matuszewski

11:00 Mecz Orlik z LKS Jedność Jejkowice.

Bardzo wyrównany mecz rozegrały nasze orliki.

Ostre spotkanie z odrobiną bolesnych fauli ale też z wieloma pięknymi bramkami.

Oczywiście błędów również nie zabrakło, niedokładne podania, dezorientacja w polu karnym skutkowały tym że nasi rywali z łatwością zmieniali wynik na swoją korzyść.

Trener: Przemysław Kubica

13:00 Mecz Żak z LKS Jedność Jejkowice.

Było to bardzo interesujące spotkanie, chociaż nasi byli odrobinę słabsi od gości to pokazali nam naprawdę ciekawą grę i dużą wolę walki!

Ten mecz mógł nauczyć naszych żaczków także tego aby nie przejmować się nie miłymi komentarzami z strony oponentów, tylko grać dalej i udowodnić im iż są w błędzie.

Bo niestety koledzy z Jejkowic zachowywali się bardzo nie w porządku, obraźliwe komentarze, wyśmiewanie się i pokazywanie dziwnych gestów.. Miejmy jednak nadzieję że chłopcy nauczą się nieco pokory i zrozumieją że takie zachowania w seniorskiej piłce napewno nie zostaną dobrze odebrane.

Żaczki pomimo przegranej - która w tej grupie wiekowej i tak znaczenia nie ma - zeszli z boiska z wielkim uśmiechem.

Dzieciaki były zadowolone z siebie, że mimo braku goli z ich strony zapewnili swoim najbliższym dobre widowisko!

14:00 Mecz C klasa na wyjeździe z LKS Zryw Jastrzębie-Bzie.

Pierwsza połowa bardzo mocna z naszej strony, dominowaliśmy na boisku!

I to właśnie wtedy mieliśmy szanse aby zmienić wynik tego spotkania na naszą korzyść, jednak niestety do szatni schodzimy z bezbramkowym wynikiem.

Druga połowa rozpoczęła się ostro w 49' zawodnik gospodarzy zostaje zesłany z boiska z bezpośrednią kartką, gdyż doszło do faulu i pewnie na tym by się skończyło gdyby nie niepotrzebne zachowanie obu zawodników, a  faulowany zawodnik Jastrzębia uderzył Patryka Tudzieża z "liścia" w twarz.

Dlatego też sędzia odrazu wyciągnął czerwony kartonik.

Wtedy można byłoby uznać że mecz jest wygrany, przecież gospodarze grają w 10.

Nic bardziej mylnego, w drugiej połowie nie byliśmy w stanie wykorzystać sytuacji.

Pierwszą bramkę straciliśmy w 71' z skrzydła.

Drugą tracimy 85' z naprawdę imponującego strzału z dystansu którego nasz bramkarz nie był w stanie obronić.

Niestety pomimo takiej korzyści dla nas jakim była gra w 10 gospodarzy nie udaje nam się zabrać punktów z tego ostatniego ligowego spotkania.

Wynik:2:0

Skład: Czok, Baron Ł., Bernacki D., Bernacki J., Groborz, Kowalski, Pendzich, Szulik, Tlałka, Tudzież M., Tudzież P.

Rezerwa: Leszczewski, Baron K., Piecha Kr., Pluta, Smyczek, Szarfraniec, Tudzież K., Wrona.

Niedziela 05.11: 14:00 Mecz A klasy z LKS Polonia Łaziska.

Pierwsza połowa była bardzo równo podzielonymi atakami na bramkę.

My jak również goście mieliśmy parę dobrych sytuacji, dlatego też kibice mieli przed sobą naprawdę interesujące widowisko.

Wynik jednak utrzymywał się zerowy aż do doliczonego czasu pierwszej połowy.

W 45'+1 goście zdobywają bramkę wykorzystując zamieszanie w polu karnym. 0:1

Na drugą połowę wychodzimy bardzo mocno i już w 47' Mateusz Gliwicki zdobywa dla nas wyrównującego gola! 1:1

Jednak w  58' goście zdobywają drugą bramkę, wykorzystują błąd naszego obrońcy, zawodnik Poloni posyła piłkę z dość dalekiej odległości w stronę bramki, wygląda to jakby piłka była wrzucana w pole karne, jednak a ostatecznie kończy swój lot w siatce, nasz bramkarz jest bez szans - 1:2.

Atmosfera robi się coraz to bardziej napięta, jedni chcą zwiększyć swoje prowadzenie - a drudzy jeszcze wygrać to spotkanie, więc na boisku zaczyna się nerwówka - dużo fauli oraz niepotrzebnych zachowań.

W ostatnich minutach tego spotkania sędzia przyznaje naszym zawodnikom rzut karny - decyzja jest kontrowersyjna, jednak nie nam jest się z tym kłócić, dla nas jest to dobra okazją do zmiany wyniku.

I tak też się dzieje w 87' Tomasz Hulbój podchodzi do tego stałego fragmentu i zmienia wynik na 2:2.

problem techniczny z klipem wideo, jesteśmy w trakcie naprawy

To spotkanie było zdecydowanie nie typowe, jednak finalnie najważniejsze jest to że udało się nam wpisać na swoje konto kolejny punkt!

Wynik: 2:2 Bramki: Gliwicki M., Hulbój T.

Skład: Filusz, Danel, Gliwicki, Kukuła, Majorczyk P., Orzechowski, Szlosarek D., Szlosarek J., Sokołowicz, Smołka, Hulbój.

Rezerwa: Sopniewski, Baron, Borowski, Kowalski, Kwoska, Miczajka, Szlosarek M., Tudzież.

Zmiany: Mateusz Danel▼ 46' ▲ Hugo Borowski