11 May

Sobota 04.05

12:00 Mecz Orlików 2013 z AP Żory II

Kolejny mecz został rozegrany przez orliki z rocznika 2012-13 był to wyjazdowy mecz z drużyną AP Żory 2. Drużyna z Żor zasilona paroma zawodnikami z pierwszej drużyny dosyć zdominowała nas w pierwszej połowie, pomimo że to my zaczęliśmy mecz strzelając szybko bramkę i prowadząc 1:0. Pierwsza połowa dała nam dużo do namysłu i na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani i pewni siebie, dzięki czemu mecz wyrównał się. Mimo przegranej nasi chłopcy oddali serce i pokazali charakter w tym spotkaniu. Dziękujemy kibicom za doping i zapraszamy na następny mecz.

Trener: Krzysztof Porembski

Niedziela 05.05

13:00 Mecz Żaków z KS Polonia Niewiadom

W 4 kolejce podejmowaliśmy u siebie zespół z Niewiadomia. Pogoda choć piękna dawała się we znaki obu drużynom. Pomimo wyrównanego początku, daliśmy się zepchnąć  przeciwnikowi do defensywy,  a nasze błędy zostały wykorzystane przez zawodników Polonii. Dopiero w drugiej połowie udaje nam się zdobyć kontaktowe 2 gole (autorstwa Heleny Morgały i Stasia Węgrzyka), ale niestety były to wszystkie bramki jakie udało sie nam zdobyć. Mecz z pewnością dostarczył emocji licznej widowni, a zawodnicy zasługują na brawa za mnóstwo pięknych akcji i zaangażowanie.

Trener: Rafał Kowalski

17:00 Mecz A Klasy z KS Baranowice-Żory

A klasa rozegrała kolejny ligowy mecz z drużyną z Baranowic. Gospodarze stosunkowo mocno dominowali w pierwszej części meczu. A nam udałoby się zdobyć bramkę w tej części meczu, niestety sędzia odgwizdał spalony. Do szatni schodzimy z wynikiem 1:0 po bramce gospodarzy zdobytej w 12'. Druga połowa była zdecydowanie lepsza z naszej strony, i można doszukać się w niej wielu plusów, lecz największym minusem było to ze nie potrafiliśmy sfinalizować tego ostatniego podania, które mogłoby być realnym zagrożeniem dla przeciwników. W tej połowie również tracimy jedną bramkę. Mecz kończy się wynikiem negatywnym dla nas 2:0 i niestety nie udaje nam się przywieźć punktów z tego meczu wyjazdowego.

Wynik: 2:0

Skład: Filusz, Baron, Danel, Kowalski, Miczajka, Porembski, Szlosarek D., Szlosarek M., Kwoska, Gliwicki, Hulbój

Rezerwa: Sopniewski, Borowski

Trener: Krzysztof Skupień