04Oct

Sobota 30.09, 10:00 Orlik mecz na wyjeździe z LKS Jedność Jejkowice

W deszczowy poranek nasze Orliki rozegrały mecz na boisku w Jejkowicach.

Niestety tak jak pogoda, tak też wyglądało dla nas to spotkanie.

Gospodarze byli lepsi w tym pojedynku, rozdawali karty - my walczyliśmy, jednak zdarzało się zbyt wiele błędów które skutkowały w stratach bramek.

W pierwszej połowie udało nam się zdobyć dwie bramki - które zdobyli dla nas Alan oraz Brayan.

Jednak w drugiej połowie nie było nas wcale, nie potrafiliśmy wykreować niebezpiecznej sytuacji, baliśmy się naszego rywala i zostawialiśmy mu piłkę, aby ten komfortowo wytwarzał sobie z nią sytuację.

Trener: Przemysław Kubica

16:00 C Klasa na wyjeździe z KP Kamień II

W pierwszej połowie tego spotkania nie oglądamy festiwalu bramkowego, bo pierwsza bramka pada dopiero w 44' i jest ona bramką która daje prowadzenie gospodarzą - 1:0.

Druga połowa jednak pozwoliła nam oglądać fajne piłkarskie akcję!

65' Kamień postanawia jeszcze bardziej wyjść na prowadzenie i zdobywa dla siebie drugą bramkę. - 2:0.

Nie chcą jednak, aby to spotkanie skończyło się w ten sposób...w 69' oraz 73' Patryk Tudzież i Piotr Szulik zdobywają dla nas bramki dzięki którym wynosimy z tego spotkania jeden punkt! - 2:2.

Wynik: 2:2 Bramki: Tudzież P. (69'), Szulik P. (73')

Skład: Zaik Ł., Bernacki D., Bernacki J., Groborz P., Kowalski R., Orzechowski P., Pendzich D., Szulik P., Tlałka K., Tudzież K., Tudzież P.

Rezerwa: Baron Ł, Hołyk M., Lenża M., Piecha K., Smyczek M., Szafraniec P., Wenerski P.

Niedziela 01.10 13:00 Żak mecz u siebie z KS GKS Jastrzębie S.A

Popołudnie w Ochojcu zaczęliśmy od spotkania naszej najmłodszej grupy.

Koledzy z Jastrzębia zdominowali jednak ten mecz, zdobywając wiele pięknych bramek.

Nie jeden gracz seniorki tracąc tyle goli uznał by mecz za przegrany i przestałby walczyć, nasze Żaki natomiast walczyły od początku do końca, grając tak jakby wynik nadal był 0:0.

Próbując z całych sił zaatakować bramkę rywala.

W ostatnich minutach spotkania, Marta Tudzież zdobywa dla nas honorowego gola.

Dzieciaki zdecydowanie należy pochwalić za wolę walki, bo pomimo wyniku uśmiech z twarzy im nie schodził, a chęć zdobycia gola rosła z każdą kolejną minutą.

13:30 Młodzik mecz na wyjeździe z TKKF Jedność Grabownia.

Niestety nie jest to sezon dla naszych młodzików, w tabeli nadal 0 punktów.

Tym razem pomimo walki przegrywamy 12:0.

Sytuacje były jednak zabrakło trochę precyzji, nie wykorzystaliśmy bramkowych momentów, a nasza obrona popełniała błędy.

Zdobyliśmy jedną bramkę jednak była ona samobójcza.

Trener: Kacper Matuszewski

16:00 A klasa mecz z KS Baranowice-Żory

Spotkanie już od początku należało do nas, to my wprowadziliśmy bardzo szybkie tempo gry, wytwarzając sobie dzięki temu sytuację już od pierwszego sędziowskiego gwizdka.

W 24' tego spotkania Jakub Smołka zdobywa gola, który wzbudził parę wątpliwości, jednak sędzia potwierdził że piłka całym swoim obwodem przekroczyła linie bramkową. - 1:0

Rywale z Baranowic również walczyli, czasem aż zbyt mocno bo tak właśnie faulując naszego zawodnika w polu karnym sędzia przyznaje nam rzut karny.

32' Jakub Smołka podchodzi do wykonania stałego fragmentu i zmienia wynik na 2:0.

Wynik ten jednak nie dawał zbyt wielkiej pewności na zabranie 3 punktów, dlatego próbujemy jeszcze bardziej zwiększyć swoją przewagę.

Udaje nam się to podczas rzutu rożnego (44'), kiedy to zapomniany przez rywali Patryk Majorczyk wykorzystuje fakt bycia nie krytym i zdobywa gola na 3:0.

Na drugą połowę Baranowice wyszły inne, od samego początku mocno pracowali w naszym polu karnym, jednak nasi zawodnicy nie pozwalali im na zmianę wyniku.

W 56' wychodzimy z kontrą i to właśnie wtedy Mateusz Gliwicki zdobywa dla nas czwartego gola - 4:0.

Goście walczą aby jeszcze zmienić los tego spotkania, dlatego też druga połowa jest wyrównana jeżeli chodzi o posiadanie piłki.

Nikomu jednak nie udaje się zmienić wyniku i sędzia główny kończy to spotkanie!