11 Sep
11Sep

MŁODZIK

O 10:00 odbył się mecz młodzików, dzieci rozegrały mecz z drużyną z Chwałęcic na ich obiekcie.

Początek był obiecujący dla naszej drużyny graliśmy dobrze, walczyliśmy o piłkę i świetnie broniliśmy sytuację niebezpieczne!

Wszystko to jednak zmieniło się w ostatnich 10 minutach pierwszej połowy kiedy to straciliśmy pierwszą bramkę..

Przed gwizdkiem pierwszą bramkę dla nas zdobył Wojtek Tudzież, jednak Chwałęcice schodząc do szatni prowadziły jednym golem. (2:1)

W drugiej połowie gospodarze byli bezlitośni, bo tracimy aż 5 bramek.

Sokół zdobywał bramkę po bramce by wygrać ten mecz  w znaczącej przewadze, a my mamy naszą honorową bramką w tym spotkaniu.

Wynik: 7:1 Bramka: Wojtek Tudzież

Skład: Chrzanowski, Grzywnowicz, Kopernik, Kraczyński, Kulik, Piędzio, Rusin, Skowron, Szołtysek, Tudzież, Ziębakowski, Paszek, Kajzer.

Trener: Kacper Matuszewski

ŻAK

O 16:00 w Kleszczowie z tutejszą drużyną mecz rozegrała drużyna Żaków.

Dziewczyny jak i chłopcy zagrali bardzo ambitnie, było bardzo dużo dobrej zabawy, a uśmiechy nie schodził z twarzy zawodniczek i zawodników, jak również trenera.

Oczywiście czeka nas jeszcze dużo dużo pracy, ale wszystko przyjdzie w swoim czasie.

A nas porażka napewno nie załamie i nadal będziemy ciężko pracować by odnosić sukcesy.

Skład: Sroka Patrycja, Morgała Helena, Kasztan Marcel, Steuer Patryk, Węgrzyk Stanisław, Matla Adam, Tudzież Marta, Małek Michał.

SENIORZY A KLASA

O 16:00 nasi seniorzy na wyjeździe zagrali z drużyną z Orzepowic.

Gra wyglądała dobrze do momentu pierwszej straty.

Bramka zdobyta w 36' minucie z stałego fragmentu jakim był rzut rożny, nasz bramkarz obronił pierwszy strzał jednak później nie był w stanie już obronić dobitki.

Pod koniec pierwszej połowy nasz napastnik doznaje kontuzji, która skutkuje tym że nie jest w stanie wyjść na drugą połowę - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

W drugiej połowie nadal walczymy jednak nie potrafimy w stu procentach wykorzystać wykreowanych sobie sytuacji.

Dlatego też to Zuch zdobywa pierwszą bramkę tej połowy wychodząc na jeszcze większe prowadzenie - 2:0.

Zmienia się do kiedy w ostatnich minutach naprawdę dodajemy tępa i Mateusz Gliwicki zdobywa dla nas gola na 2:1.

Szczęście jednak nie trwa długo bo od razu po wznowieniu gry gospodarze zdobywają kolejnego gola - 3:1..

Niestety takim wynikiem kończymy to spotkanie, trzy punkty znowu przeszły nam obok nosa.

Sezon jeszcze długi więc wszystko można jeszcze zmienić.

Wynik: 3:1 Bramka: Mateusz Gliwicki

Skład: Filusz K., Kowalski R., Szlosarek D., Borowski H., Szlosarek J., Oleś J., Szlosarek M., Baron Ł., Miczajka M., Gliwicki M., Hulbój T.

Zmiany: Tomasz Hulbój ▼ 45' ▲  Karol Tudzież