17 Apr
17Apr

Weekend (15-16.04.23) nie składał się tylko z meczu naszych seniorów, na boiska weszły też nasze pozostałe grupy - żak, orlik oraz trampkarz.

Sobota 15.04.2023:

O godzinie 9:00 orliki zagrały mecz z drużyną TKKF Jedność Grabownia-Golejów, pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu tracimy dużo bramek.

Druga połowa dużo lepsza wyprowadzamy więcej akcji ofensywnych oraz w końcówce zdobywamy bramkę!

Jednak przez całe to spotkanie widać ogromne zaangażowanie i walkę!

Skład: Grzywnowicz, Kraczyński, Tudzież W., Buczek, Paszek, Rusin, Szołtysek, Kopernik, Piędzio, Kulik, Siminkovych, Ziębakowski, Tudzież B.

Trener: Kacper Matuszewski

Godzina 11:15 mecz rozpoczęła grupa trampkarzy, która zmierzyła się z drużyną LKS Baranowice!

Niestety przegraliśmy po dużej ilości błędów indywidualnych!

Ale pomimo tego był to naprawdę ciekawy mecz, w którym również nie zabrakło determinacji do zdobycia bramki.

Skład: Swoboda, Kopernik, Wacławik, Piorecki, Beśka, Dacewicz, Oroń, Prociuk, Wieteska, Klaja, Leszczewski.

Rezerwowi Bernacki, Ochota.

Trener: Robert Dajka

Sobota zdecydowanie nie była naszym dniem, co widać również po meczu naszych seniorów, ale to jest piłka nożna - raz się przegrywa, a raz wygrywa - najważniejsze jest to, aby się nie poddawać nawet po wysokich porażkach, tylko budować się by być coraz to lepszym!

Niedziela 16.04.2023:

O godzinie 13:00 grupa żaków rozpoczęła wyjazdowy mecz w Gorzycach!

Udało się wygrać nam to spotkanie, po bardzo dobrej walce, aż do ostatniego gwizdka. Do połowy wynik był wyrównany i obie drużyny walczyły o tą bramkę przewagi!

Najważniejsze jednak jest to że obie drużyny bawiły się świetnie, co widać po ogromnych uśmiechach na zdjęciu poniżej:

Skład: Tudzież, Sienko, Prociuk, Piekorz, Pienkosz, Swoboda, Węgrzyk M., Chrzanowski, Plewa, Kasztan.

Trener: Przemysław Kubica