14 May
14May

W sobotę (13.05.2023) mecz na wyjeździe rozegrali nasi seniorzy.

Sobotnim przeciwnikiem był znajdujący się na 14 miejscu tabeli TKKF Zuch Orzepowice.

Jednak po grze wcale nie było widać że jest to drużyna na tak niskim miejscu!

Pierwsza połowa miała w sobie wiele dobrych akcji, które niestety nie zostały dobrze wykończone, większość z tych sytuacji jednak należała do kolegów z Orzepowic.

My przebudziliśmy się - można powiedzieć że ZNOWU - podczas stałego fragmentu jakim był rzut rożny.

Połowa zbliżała się ku końcowi, wykonujemy stały fragment i wtedy dzieję się!

Dawid Szlosarek po uderzeniu głową posyła piłkę w siatkę zmieniając wynik na 0:1.

Na drugą połowę weszliśmy zdecydowanie z większą siłą, Zuch również się nie poddawał i grał ostro.

Tak ostro że w polu karnym Mariusz Szlosarek zostaje sfaulowany i sędzia bez zbędnego namysłu przyznaje nam rzut karny.

Oczywiście jak zwykle perfekcyjnie wykonuje go Tomasz Hulbój.

To tylko motywuje nas do tego by zdobywać kolejne bramki.

Nie musimy na to długo czekać, kiedy to Dawid Szlosarek dogrywa piłkę do kapitana Płomienia Jacka Szlosarka, który z bliskiej odległości strzela, podwyższając nasze prowadzenie do 3 bramek.

Po tym było jeszcze parę sytuacji dla obu drużyn, sędzia jednak kończy to spotkanie i wynik pozostaje bez zmian!

Wynik: 0:3

Bramki: Dawid Szlosarek (a. Mariusz Szlosarek), karny Tomasz Hulbój (faulowany Mariusz Szlosarek), Jacek Szlosarek (a. Dawid Szlosarek)

Skład: Czok, Piełka, Baron, Szlosarek D., Szlosarek J., Miczajka, Sokołowicz (Knesz), Szlosarek M., Smołka (Tudzież), Majorczyk A., Hulbój.

Rezerwowi: Kowalski, Sebastian, Tudzież, Knesz.

Trener: Skupień Krzysztof