05 Jun
05Jun

W niedzielę (04.06.2023) nasi seniorzy rozegrali mecz 28 kolejki z MKS "32" Radziejów-Popielów.

Pierwsza połowa tego spotkania zdecydowanie nie należała do nas.

Zamiast mocnych strzałów w światło bramki, raczej chcieliśmy tylko rozgrzać bramkarza.

Goście zdobywają pierwszego gola w meczu, pięknym strzałem w róg bramki.

To tylko podsyca ich do dalszego mocnego ataku na naszą bramkę.

Blisko końca pierwszej połowu po naszym rzucie rożnym, goście wychodzą z szybką kontrą zakończoną bramką na 0:2!

Później dostajemy jeszcze szansę na odwrócenie wyniku kiedy to sędzia przyznaje nam rzut wolny, podchodzi do niego Tomasz Hulbój wykonując dobry strzał jednak bramkarz gości jest bardzo czujny i go broni.

W drugiej połowie po małych zmianach w naszej drużynie mamy zdecydowanie więcej sytuacji!

Jacek Szlosarek posyła piłkę prawie w ten sam sposób jak w pierwszej połowie zrobili to goście, róg bramki i zmiana wyniku na 1:2!

Nie poddajemy się, walczymy i mamy nadzieję że uda nam się jeszcze zmienić los tego spotkania.

Dzieje się tak, kiedy piłkę dostaję Marcin Miczajka, pomimo ataku przez aż 2 zawodników Radziejowa Marcinowi udaje się zakończyć tą sytuację celnym strzałem i w ten o to sposób wynik zmienia się na 2:2.

Po naszej bramce wyrównującej zawodnik gości otrzymuje swoją drugą kartkę i jest zmuszony opuścić boisko, jednak czasu gry zostaje nam już niewiele na zmianę wyniku.

Może gdyby druga połowa trwała jeszcze dłużej udałoby nam się wyjść na prowadzenie, niestety jednak sędzia kończy to spotkanie i wynik 2:2 staje się faktem.

Wynik: 2:2 Bramki: Szlosarek J. (a. Sokołowicz), Miczajka (a. Szlosarek J.)

Skład: Czok, Szlosarek D., Knesz (Smołka), Sebastian, Szlosarek J., Miczajka, Orzechowski, Szlosarek M., Kolarczyk (Kowalski), Sokołowicz (Baron), Hulbój.

Rezerwowi: Kowalski, Smołka, Baron.

Trener: Skupień Krzysztof.