09 Jun
09Jun

W czwartek odbyło się spotkanie LKS Płomień Ochojec - LKS Ruch Stanowice (08.06.2023) Mecz rozpoczęła dziecięca eskorta składająca się z dzieciaków grających w naszym klubie.

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze i zdecydowanie mogło się podobać kibicom bo akcji było dużo i to dla obu drużyn.

Jednak to my mamy jako pierwsi szanse na zmianę wyniku kiedy to w polu karny zostaje faulowany Marcin Miczajka.

Zdobywamy gola w 22' gdy Tomasz Hulbój wykorzystuje przyznany przez sędziego rzut karny.

Wszystkim zależy na tym aby zmienić wynik i tak też się dzieje kiedy to zawodnik Stanowic zdobywa wyrównującą bramkę na 1:1.

Gra naszych naprawdę jest nie do poznania, takiego zapału już dawno nie było na boisku w Ochojcu jaki był w ten czwartkowy dzień.

I wtedy piłkę dostaje Hulbój, przekłada ją sobie na spokojnie z jednej nogi na drugą i oddaje strzał w światło bramki którego bramkarz gości nie jest w stanie obronić.

Wynikiem 2:1 schodzimy na chwilę do szatni.

Po przerwie Ruch stwarza sobie sytuację bramkową i w taki sposób wynik spotkania znowu się zmienia, tym razem na 2:2.

Przez dłuższy czas w tym spotkaniu są sytuację dla obu drużyn natomiast żadna z tych sytuacji nie ma wpływu na wynik.

Aż pod koniec w doliczonym czasie gry, chociaż moglibyśmy przyrzec że te doliczone 2 minuty przedłużyły się przynajmniej o 5 minut.. Sędzia przyznaje rzut karny dla Stanowic i wtedy zawodnik zespołu gości oddaje strzał który dodaje jego drużynie 3 punkty!

Wynik: 2:3 Bramki: 2x Hulbój

Skład: Filusz, Szlosarek D., Piełka, Sebastian, Szlosarek J., Miczajka, Orzechowski (Majorczyk P.), Szlosarek M., Smołka, Sokołowicz (Baron), Hulbój.

Rezerwowi: Majorczyk P., Baron, Kowalski, Tudzież, Kolarczyk, Czok, Knesz.

Trener: Skupień Krzysztof