05 Sep
05Sep

O godzinie 16:00 w niedzielę (03.09.2023) rozpoczęła się kolejna kolejka "A" klasy, mecz kontra LKS Orzeł Jankowice.

Spotkanie zapowiadało się naprawdę bardzo obiecująco, skład był dobry co skutkowało wieloma sytuacjami bramkowymi.

Jednak ciągle brakowało odrobiny szczęścia.

Bramkarz Orła w tym spotkaniu bezlitośnie bronił każdy nasz celny strzał na bramkę.

Sędzia przyznaje nam w pierwszej połowie rzut karny, jednak piłka przelatuje wysoko nad bramką..

Dlatego też pierwsza połowa mimo wielu prób kończy się bezbramkowo.

Na drugą połowę wychodzimy nadal zaangażowani aby wreszcie wygrać te 3 punkty!

Jednak to goście zdobywają pierwszego w tym spotkaniu gola - 0:1.

Długo to jednak nie trwało, gdyż chwilę po tym wynik wyrównuje się na 1:1 - natomiast to też goście zdobywają tą bramkę jako że strzał odnotowany zostaje jako bramka samobójcza.

Walka trwa, pojawiają się kolejne sytuację ale wynik nadal pozostaje bez zmian.

W doliczonych już minutach tego spotkania sędzia przyznaje rzut karny dla Orła, sytuacja mogła wydawać się kontrowersyjna bo była to ręka zawodnika leżącego, jednak to sędzia decyduje więc trzeba uszanować jego decyzję.

Nasz bramkarz nie jest w stanie obronić tego strzału i wynik zmienia się na 1:2.

I chwilę po tym taki wynik staje się faktem i to znowu nasz rywal zabiera z sobą punkty.

Spotkanie jednak z naszej strony było bardzo dobre, pomimo że wynik nie wskazuje na to.

Trzeba nareszcie pozbyć się fatum które złapało naszą drużynę, do końca rundy pozostało jeszcze 10 meczy - to będzie nasze 10 wygranych spotkań, Płomień nigdy nie zgaśnie!

Wynik: 1:2

Skład: Filusz, Majorczyk A., Szlosarek D., Kwoska P., Szlosarek J., Oleś J., Szlosarek M., Baron Ł, Smołka J., Gliwicki M., Hulbój T.

Rezerwowi: Sopniewski K., Sokołowicz A., Miczajka M., Borowski H., Kowalski R.

Zmiany: Baron Ł. ▼ 75' ▲ Sokołowicz A.