26 Mar
26Mar

Wczoraj (25.03.2023) nasi seniorzy rozegrali spotkanie z drużyną z Gotartowic, na początku można by rzec że pozory mylą bo to właśnie drużyna znajdująca się na samym dole tabeli zdobyła pierwszą bramkę spotkania!

Jednak nie długo po tym sfaulowany zostaje jeden z naszych zawodników za co sędzia odgwizduje rzut wolny.

Właśnie z tego stałego fragmentu gry Mariusz Szlosarek zdobywa dla nas bramkę na 1:1.

Później kompletnie nie kryty przez zawodników Sygnałów, Jakub Smołka pięknie z daleka wciska piłkę w siatkę na 1:2.

Nagle dzieje się coś niespotykanego, podczas zamieszania pod bramką rywala, z pięty do bramki celuje Paweł Orzechowski i tym zdobywamy kolejnego gola 1:3

Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa, ale nasi zawodnicy nie mają dość!

Już chwilę po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę, Tomasz Hulbój zdobywa bramkę 1:4.

Mecz bardzo ostry, obie drużyny oddane walce, co skutkuje tym że zawodnicy z Gotartowic po jednym z naszych fauli otrzymują rzut karny, na nasze szczęście ta szansa nie  zostaje przez rywali  wykorzystana.

Piłkarze Sygnałów też nie  odpuszczają w walce i jeden z ich zawodników po otrzymaniu drugiej  żółtej kartki musi opuścić boisko, więc od 70 minuty gospodarze kontynuują mecz w 10.

W polu karnym faulowany zostaje Jakub Smołka, sędzia bez zastanowienia przyznaje nam rzut karny który celnie wykorzystuje Tomasz Hulbój, 1:5.

Gwizdek sędziowski kończy to bardzo napięte spotkanie z którego udaje nam się wyciągnąć 3 punkty.

Wynik: 1:5  Bramki: Szlosarek M. faulowany Smołka,  Smołka,  Orzechowski asysta Szlosarek M., Hulbój asysta Smołka, karny Hulbój faulowany Smołka.

Skład: Czok, Sebastian, Majorczyk A., Piełka (Kolarczyk), Szlosarek D. (Knesz), Orzechowski, Szlosarek J., Szlosarek M., Smołka (Tudzież), Miczajka (Kwoska), Hulbój.

Rezerwowi: Knesz, Tudzież, Kwoska, Kolarczyk, Kowalski.