28 Aug
28Aug

W sobotę (26.08.2023) nasza A klasa rozegrała mecz wyjazdowy z KS Polonia Marklowice.

Pierwsza połowa tego spotkania zdecydowanie należała do gospodarzy.

Chociaż mieliśmy sporadyczne sytuację - jedną z nich miał Patryk Majorczyk!

To Marklowice zdecydowanie rozdawały karty i z łatwością przechodziły naszą obronę.

Wszystko jednak zmieniło się w drugiej połowie kiedy to wyglądaliśmy już nieco lepiej.

Sytuację mieliśmy, ale niestety szczęście nie dopisało.

W 60' zmienia się wynik kiedy zawodnik Marklowic zdobywa bramkę na 1:0 - z tym nie zgadzają się zawodnicy Płomienia którzy widzieli że piłka wcześniej przekroczyła linie boiska.

W końcówce spotkania gospodarze dostają szansę z której korzystają, a jest to rzut karny, po decyzji sędziego o odbiciu ręką w polu karnym przez naszego zawodnika.

Marklowice mają szansę na trzecią bramkę jednak sędzia liniowy pokazuje spalonego!

To spotkanie kończy się brakiem punktów dla naszej drużyny i wygraną drużyny gospodarzy.

Jednak mecz sam w sobie, a w szczególności druga połowa mógł podobać się kibicom ze względu na wiele dobrych sytuacji bramkowych.

Wynik: 2:0

Skład: Czok M., Majorczyk A., Szlosarek D., Kowalski R., Szlosarek J., Majorczyk P., Szlosarek M., Sokołowicz A., Smołka J., Baron Ł., Hulbój T.

Rezerwowi: Sopniewski K., Tudzież K., Tlołka K., Gliwicki M.,  Borowski H.

Zmiany: Sokołowicz A. ▼ 70' ▲ Gliwicki M.