01 May
01May

Wczoraj (30.04.2023) nasi seniorzy rozegrali spotkanie z KS Polonia Marklowice. 

Już na samym początku spotkania sędzia dyktuje nam rzut wolny, Dawid Szlosarek bardzo ładnie dostaje piłkę i odrazu to wykorzystuje wciskając ją w siatkę już w 5 minucie tego spotkania! 

Koledzy z Marklowic mają swoje sytuację jak i my, jednak przez dłuższy czas nikomu nie udaje się strzelił kolejnego gola. 

Później Jacek Szlosarek odbiera piłkę przeciwnikowi, podaje do Tomasza Hulbój a ten kieruję piłkę prosto w siatkę zmieniając wynik na 2:0. 

Nie kończymy jednak na dwóch, Jakub Smołka też pokazuje swoją obecność, w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobywa ładną bramkę na 3:0. 

Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa tego spotkania. 

Nasi chłopcy chcą jednak mieć pewność że kibicie nie będą mieli niedosytu i w kolejnej sytuacji sam na sam, biegnący przez pół boiska niekryty Tomasz Hulbój zdobywa bramkę na 4:0. 

Czym bliżej końca tym większe nerwy budują się na boisku oraz poza nim, na ławce też robi się gorąco. 

Arek Majorczyk ma aż dwie sytuację na zdobycie bramki, niestety nie udaje mu się tego zrobić. 

Bliżej końca meczu bramkę na 5:0 zdobywa dla nas Karol Knesz! 

Im dłużej trwa to spotkanie tym większe napięcie buduję się na boisku, goście chcą zdobyć chociaż jedną bramkę na swoje konto. 

Marklowice próbują zatrzymać naszego zawodnika i bardzo ostro faulowany zostaje Jakub Smołka w polu karnym za co sędzia dyktuje nam rzut karny, bezbłędnie wykonuje go Tomasz Hulbój! 

Odrazu po tej sytuacji rozlega się końcowy gwizdek. 

Wynik: 6:0 

Bramki: Szlosarek D. (a. Szlosarek M), Hulbój (a. Szlosarek J.), Smołka (a. Szlosarek J.), Hulbój (a. Szlosarek M.), Knesz (a. Hulbój), Hulbój (rzut karny faulowany Smołka)

Skład: Filusz, Sokołowicz (Knesz), Majorczyk A., Szlosarek D., Szlosarek J. , Miczajka (Baron), Piełka (Kolarczyk), Szlosarek M., Smołka, Orzechowski, Hulbój.

Rezerwowi: Kolarczyk, Baron, Knesz, Kwoska, Kowalski, Majorczyk P.

Trener: Krzysztof Skupień

Link do galerii fotograficznej z tego spotkania poniżej:

https://www.facebook.com/smyczekphotography

Comments
* The email will not be published on the website.