14 Nov
14Nov

Mecz naszej "A" klasy (11.11.2023) był spotkaniem bardzo wyrównanym, obie drużyny walczyły o zdobycie w tym spotkaniu gola. 

W 5 minucie to jednak nam udaje się jako pierwszym zdobyć bramkę, chociaż nie do końca bo finalnie jest to bramka samobójcza. Mateusz Gliwicki posyła piłkę w stronę bramki, a wtedy obrońca Czuchowa wybija piłkę prosto w swoją własną siatkę! 

W 20' dzieje się coś niespotykanego.. nasz bramkarz dwukrotnie wyciąga strzał zawodników z Czuchowa, niestety za trzecim razem już nie daje rady i tak właśnie dochodzi do remisu, 1:1.

35' spotkania sędzia przyznaje rzut karny gospodarzom, Kamil Filusz nie wyczuwa strzelca i rzuca się w przeciwny róg bramki co daje gospodarzom kolejną zmianę wyniku, 2:1.

Na drugą połowę wychodzimy równie mocni z zamiarem zmiany wyniku. 

Zmieniamy go w 67' kiedy to Piotr Kwoska ślizgiem pakuję piłkę do bramki Czuchowa! 2:2 

Jest nam dane wykonać stały fragment jakim jest rzut karny, Jakub Smołka próbuje swoich sił jednak bramkarz przeczuwa ten strzał, Marcin Miczajka próbuje jeszcze sił w dobitce piłka jednak przelatuje bardzo wysoko nad bramką. 

Ostatnie minuty i mamy fantastyczną sytuację na kolejnego gola 84', Dawid Szlosarek próbuje wbić główką piłkę do siatki jednak bramkarz rywali wyciąga ten strzał, Piotr Kwoska jest jednak czujny i swoją głową kieruję piłkę do bramki! Wychodzimy więc na prowadzenie 2:3! 

Mecz obfity w kartki gdyż podczas całego spotkania sędzia przyznał ich 12 z czego jedna z nich była dla naszej ławki rezerwowych! 

Spotkanie zdecydowanie fajne dla kibiców, obie drużyny miały mnóstwo sytuacji, a my zabieramy z niego wymarzone 3 punkty! 

Wynik: 2:3 Bramki: Kwoska x2 

Skład: Filusz, Kukuła, Majorczyk A., Szlosarek D., Szlosarek J., Majorczyk P., Smołka, Szlosarek M., Gliwicki, Kwoska, Hulbój. 

Rezerwa: Czok, Kowalski, Orzechowski, Miczajka, Danel, Baron. 

Zmiany: Tomasz Hulbój ▼ 46' ▲ Marcin Miczajka 

Jacek Szlosarek ▼ 46' ▲ Łukasz Baron 

Patryk Majorczyk ▼ 78 ▲ Paweł Orzechowski 

Piotr Kwoska ▼ 85' ▲ Mateusz Danel 

Trener: Krzysztof Skupień

Galeria foto: https://www.facebook.com/smyczekphotography

Kulisy wideo: już niebawem 

Comments
* The email will not be published on the website.