16 Apr
16Apr

Wczoraj (15.04.2023) nasi seniorzy rozegrali mecz 20 kolejki z KS Górnik Boguszowice. 

W pierwszej połowie posiadanie piłki było bardzo wyrównane, akcje wyprowadzały oba zespoły które aż do gwizdka prawie na zmianę starały się wbić piłkę w siatkę. 

Piłka jak zaczarowana nie chciała jednak wpaść do bramki, mieliśmy taką sytuację że odbiła się ona aż 3 razy od konstrukcji bramki. 

W jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy udaje się nam zdobyć pierwszą bramkę tego spotkania, robi to Jacek Szlosarek i z wynikiem 1:0 schodzimy do szatni. 

Razem z mocną ulewą rozpoczyna się druga połowa. 

W której to akurat przeciwnicy mają więcej korzystnych sytuacji. 

W końcówce meczu sędzia przyznaje faul na zawodniku gości i wykonują oni stały fragment dzięki któremu udaje im się zdobyć bramkę na 1:1. 

Ale to jeszcze nie koniec, później zawodnik Boguszowic celuje w bramkę, piłka uderza o poprzeczkę i ląduje w siatce, tak o to wynik zmienia się na 1:2. 

Na boisku było bardzo gorąco, dochodzi nawet do przepychanki, którą niepotrzebnie inicjuje nasz zawodnik. Jednak sędzia nie wyciąga kartek. 

Spotkanie dobre, jak zwykle były sytuację których nie wykorzystaliśmy, błędy których mogliśmy uniknąć, w ten sposób tracimy pierwsze punkty tej rundy wiosennej.


Wynik 1:2 - bramka Jacek Szlosarek, asysta Smołka.

Skład: Filusz, Sokołowicz (Baron), Majorczyk A. (Miczajka), Szlosarek D., Szlosarek J., Majorczyk P., Kwoska, Szlosarek M., Smołka, Piełka, Hulbój (Knesz)

Rezerwowi: Miczajka, Knesz, Baron, Kolarczyk, Lachowicz, Tudzież, Kowalski.

Trener: Krzysztof Skupień


Poniżej zostawiamy link do fotogalerii z tego spotkania:

https://www.facebook.com/smyczekphotography

Oraz link do wideo kulis gdzie zobaczą państwo cały przebieg meczu:

https://www.youtube.com/watch?v=3R5wnIDyaCw

 

Comments
* The email will not be published on the website.