23 Apr
23Apr

Wczoraj (22.04.2023) nasze orliki rozegrały mecz z kolegami z Leszczyn!

Pierwszą bramkę tego spotkania zdobywają właśnie gospodarze, jednak nie musimy długo czekać i Wojtek Tudzież zdobywa dla nas bramkę na 1:1!

Obie drużyny mocno walczą o kolejną bramkę, widać zaangażowanie.

Przed przerwą to chłopaki z Leszczyn zdobywają kolejną bramkę i wychodzą na prowadzenie.

W drugiej połowie zapał nie spada, bo Olivier Ziębakowski ładuje piłkę w siatkę zmieniając wynik na 2:2!

Pomimo że nadal walczymy to gospodarze wciskają nam piłkę w bramkę i to nie raz!

Wojtek Tudzież znowu pokazuje się na boisku i zdobywa 3 gola dla naszej drużyny.

Jednak gospodarze nie chcą się poddać i zdobywają dwie ostatnie bramki zanim rozlega się końcowy gwizdek!

Bardzo dobry mecz, który pokazał duży postęp naszych chłopców w porównaniu z poprzednim sezonem!

Skład: Grzywnowicz, Kraczyński, Tudzież W., Buczek, Paszek, Rusin, Szołtysek, Kopernik, Piędzio, Kulik, Siminkovych, Ziębakowski, Tudzież B.

Trener: Kacper Matuszewski.

Bramki: 2x Tudzież W., Ziębakowski.